top of page

RALISS KERATİN 

SERİSİ

Formülündeki mikro yapılı Keratin, doğal yapısını yitirmiş saçları yapılandırır ve saça tutunma sağlayarak kısa zamanda canlılık kazandırır.

Adsız_tasarım__2_-removebg-preview.png

Raliss Keratin Yapılandırıcı Saç Şampuanı

Yıpranmış ve kimyasal işlemlerden dolayı hasar görmüş saçlar içindir. Formülündeki mikro yapılı Keratin, doğal yapısını yitirmiş saçları yapılandırır ve saça tutunma sağlayarak kısa zamanda canlılık kazandırır. Formülünde Keratin haricinde Ceviz yağı, Tatlı Badem yağı, Buğday yağı, Zencefil yağı, Keten tohumu yağı ve susam yağı bulunur. Özellikle boyalı, röfleli, balyajlı ve perma uygulaması yapılmış saçları yeniden formuna kavuşmasına yardımcı olur, saçları onarır.

Resim5.png

Format:500ml

Raliss Keratin Yapılandırıcı Saç Kremi

Yoğun kimyasal işlem görmüş ve doğal yapısını yitirmiş saçlar için özel olarak üretilmiştir. Formülündeki mikro yapılı keratin, doğal yapısını yitirmiş saçları yapılandırır ve saça tutunma sağlayarak kısa zamanda saça canlılık kazandırır. Formülünde Keratin haricinde Zencefil yağı, Tatlı badem yağı, Buğday yağı ve Susam yağı bulunur. Özellikle boyalı, röfleli, balyajlı ve perma uygulaması yapılmış saçların yeniden formuna kavuşmasına yardımcı olur. Saçın kolay taranmasına ve kolay şekil almasına yardımcı olur.

Resim3.png

Format:500ml

Keratin Saç Kremi

Raliss Yapılandırıcı Keratin Saç Maskesi

Yoğun kimyasal işlem görmüş ve doğal yapısını yitirmiş saçlar için özel olarak üretilmiştir. Mikro yapılı keratin sayesinde, saçı yapılandırmaya ve saçın hacim kazanmasına hızlı bir şekilde yardımcı olur. Formülünde ki Keratin haricinde Zencefil yağı, Tatlı badem yağı, ceviz yağı, Buğday yağı, Susam yağı ve Keten Tohumu yağı bulunur. Keratin, doğal yapısını yitirmiş saçları yapılandırır ve saça tutunma sağlayarak kısa zamanda canlılık kazandırır. Özellikle boyalı, röfleli, balyajlı ve perma uygulaması yapılmış saçlarda, fön, maşa ile hassasiyetini kaybeden ve yaz aylarında deniz suyunun ve güneş ışınlarının etkisiyle yıpranan saçların yeniden formuna kavuşmasına yardımcı olur. Saçın kolay taranmasına ve kolay şekil almasına yardımcı olur.

Resim10.png

Format:500ml

Raliss Keratin 2 Phase 

Raliss Keratin 2 Phase Sprey özel formülü ile kuru, yıpranmış ve işlem görmüş saçların yeniden yapılanmasına yardımcı olur. İçindeki keratin sayesinde, boya ve diğer kimyasal işlemlerden sonra yıpranmış saçları güçlendirerek yeniden yapılanmasını sağlar. Raliss Keratin 2 Phase Spray; saçları çok hızlı bir şekilde onarır ve nemlendirerek saçın sağlıklı görünmesini sağlar, saçı yumuşatır. Özellikle kıvırcık, dalgalı ve kuru saçların kolay açılmasına ve kolay taranmasına yardımcı olur. Fön öncesi kullanımlarda saçın kolay şekil alması, fönün ısısından dolayı saça getireceği zararları keratin yüklemesi ile saça bakım yaparak önler. Günlük kullanım için uygundur.

Resim8.png

Format:320ml

bottom of page