top of page

RALISS BAL ÖZLÜ KETEN TOHUMLU SERİSİ

Bal özü saç köklerini besleyerek zayıflayan saçları kuvvetlendirir ve tahriş olan saç derisinin kendisine gelmesine katkı sağlar. 

Adsız_tasarım__6_-removebg-preview.png

Raliss Bal Özlü + Keten Tohumlu Şampuan

Bal özü saç köklerini besleyerek zayıflayan saçları kuvvetlendirir ve tahriş olan saç derisinin kendisine gelmesine katkı sağlar. Keten tohumu’nun nemlendirme özelliği sayesinde saçın kurumasını engeller. Ceviz yağı, kayısı yağı, çörek otu yağı, susam yağı ile doğal yapısını yitirmiş, zayıf ve ince telli şaçın kuvvetlenmesini, bakımlı, hacimli, canlı ve parlak görünmesini sağlar. Saçı beslerken, koparak dökülmeleri engellemeye yardımcı olur. Saçın dış görünümünü düzeltir, elektriklenmeyi önler. Saçın dış görünümünü düzeltir, elektriklenmeyi önler.

C_D_9751.jpg

Format:500ml

Bal Özlü Şampuan

Raliss Bal Özlü + Keten Tohumlu Saç Kremi

Zayıf ve ince telli saçlar için üretilmiştir. İçeriğindeki ceviz yağı, kayısı yağı, çörek otu yağı, susam yağı ile doğal yapısını yitirmiş, zayıf ve ince telli saçların kuvvetlenmesini, bakımlı, hacimli, canlı ve parlak görünmesini sağlar. Saçı besler ve koparak dökülmeleri engellemeye yardımcı olur. Saça yumuşaklık verir ve saçın kolay taranmasını sağlar.

C_D_9754.jpg

Format:500ml

Raliss Bal Özlü + Keten Tohumlu Saç Maskesi

Bal özü saç köklerini besleyerek zayıflayan saçları kuvvetlendirir ve tahriş olan saç derisinin kendisine gelmesine katkı sağlar. Keten tohumunun nemlendirme özelliği sayesinde saçın kurumasını engeller. Özel formülünün içeriğinde ki ceviz yağı, kayısı yağı, çörek otu yağı, susam yağı ile doğal yapısını yitirmiş, zayıf ve ince telli saçların kuvvetlenmesini, bakımlı, hacimli, canlı ve parlak görünmesini sağlar. Saçın lif yapısını onarmaya destek olurken, saçın dış görünümünü düzeltir ve elektriklenmeyi önler. Saça derinlemesine bakım yapar. Saça yumuşaklık verir ve saçın kolay taranmasına da yardımcı olur.

C_D_9757.jpg

Format:500ml

bottom of page