top of page

RALISS ARGAN SERİSİ

Argan yağı, saçları kökten uca besler. Özellikle kuru ve mat saçları canlandırır, doğal bir şekilde nemlendirir, güçlendirir, onarır ve parlaklığını korur. ​​

Adsız tasarım (1).png

Raliss Canlandırıcı Argan Şampuanı 

Her saç tipine uygundur, formülündeki Argan yağı haricinde, içinde Ceviz yağı, Tatlı Badem yağı, Buğday yağı, Limon yağı, Üzüm çekirdeği yağı ve Kenevir yağı bulunur. Özellikle kuru ve mat saçları canlandırır, nemlendirir, onarır ve parlaklık sağlar. Saça ipeksi bir yumuşaklık kazandırır.

Format:500ml

Resim4.png

Raliss Argan Yağı Canlandırıcı Saç Kremi

Argan yağı, saçları kökten uca besler, özellikle kuru ve mat saçları canlandırır, doğal bir şekilde nemlendirir, güçlendirir, onarır ve parlaklığını korur. Formülünde Argan yağı haricinde tatlı badem yağı ve kenevir yağı bulunur. Saça pürüzsüz, ipeksi bir yumuşaklık kazandırır. Saçın kolay taranmasına yardımcı olurken saç bakımınız için ideal bir tamamlayıcıdır.

Format:500ml

argan saç kremi.png

Raliss Argan Yağlı Canlandırıcı Saç Maskesi

Tüm saç tiplerine uygundur, formüldeki Argan yağı haricinde tatlı badem, ceviz yağı, üzüm çekirdeği ve kenevir yağı bulunur. Özellikle kuru ve mat saçları doğal bir şekilde nemlendirir, güçlendirir, onarır ve parlaklığını korur. Saça pürüzsüz, ipeksi bir yumuşaklık kazandırır.

Resim9.png

Format:500ml

Raliss Argan Yağlı Canlandırıcı Saç Yağı

Her saça uygundur, E Vitamini ve yağ asitleri açısından çok zengindir. Kolay emilim sağlar ve kökten uca besler, yıpranmış saçları ve kırılmalarını onarır. Saça yoğun nem, volume, parlaklık ve canlı görünüm kazandırır. Kolay taranmasına yardımcı olur, elektriklenmeyi önler. Saçınıza yumuşak, hafif ve ipeksi bir doku vererek saçları kuvvetlendirir. Banyo sonrasında cildinizi yumuşatmak ve nemlendirmek için kol ve bacaklarınıza da uygulayabilirsiniz. Raliss Argan yağını manikür sonrası hem tırnakları kuvvetlendirmek, hem de ellerinizi yumuşatması için kullanılabilir.

Resim4.png

Format:90ml

Argan Saç Yağı

Raliss Argan 2 Phase Sprey

Saçınızı nemlendirir. Kolay taranmasına ve şekil almasına yardımcı olur. Saçı ağırlaştırmadan saça canlılık, parlaklık ve bakımlı bir görünüm kazandırır. Saçınızı besler ve saçlarınıza parlaklık verir. Saçlarınızın kuru ve yıpranmış kısımlarını onarır. Saçlarınızın kabarmasını önler, saçlarınızı sakinleştirir. Saçlarınıza yumuşak ve ipeksi bir dokunuş sağlar, saçlarınızın elektriklenmesini önler. Saç uçlarınızın kırılmasını önler. Durulanmaz.

Resim7.png

Format:320ml

bottom of page